Science vs. Pseudoscience

Pojedź z 4YOUth na projekt Litwa Zgłoszenia do 16 lipca 2020 r.

Szukamy 4 uczestników (w tym 1 liderki/lidera), którzy wezmą udział w projekcie pt. Science vs Pseudoscience. Projekt odbędzie się w dniach 10-14 sierpnia 2020 r. w Kownie, w Litwie.

Wymiana młodzieżowa dla 10 osób z Litwy oraz Polski ma na celu pokazanie młodym ludziom jak oddzielić naukę od pseudonauki przy użyciu metod edukacji. Ponadto, jednym z założeń projektu jest rozwój dialogu międzykulturowego poprzez badanie historii nauki i pseudonauki obu krajów.

Projekt finansowany jest ze środków programu Lietuvos-Lenkijos jaunimo mainų fondas. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 60 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 16 lipca br. włącznie (czwartek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach do pobrania:


Partner / organizator projektu

Stowarzyszenie „Skeptiškas jaunimas“

Stowarzyszenie Sceptic Youth jest organizacją zrzeszającą młodych ludzi, którzy promują krytyczne, racjonalne myślenie i zajmują się popularyzacją nauki oraz dobrobytu poprzez różne metody edukacyjne.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »