See the reality

Pojedź z 4YOUth na projekt Turcja Zgłoszenia do 15 kwietnia 2019 r.

Szukamy 4 osób, które wezmą udział w wizycie studyjnej See the reality, która odbędzie się w dniach 20-28 sierpnia 2019 r. w mieście Diyarbakir w Turcji.

See the reality to wizyta studyjna, podczas której uczestnicy analizować będą na przykładzie Turcji temat uchodźstwa oraz poznawać rzeczywistość i przeszkody, które muszą pokonywać uchodźcy. Uczestnicy projektu będą współpracować z organizacjami pozarządowymi, będącymi partnerami projektu, tak, by mieć na uwadze zajmowanie się przyszłymi projektami o tej tematyce.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 360 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 15 kwietnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Diyarbakır Environment and Development Association

Stowarzyszenie ds. Środowiska i Rozwoju w Diyarbakır jest aktywną i dobrowolną organizacją środowiskową, która od 2013 r. zajmuje się pracą z młodzieżą i działa w dziedzinie społeczeństwa obywatelskiego zarówno na lokalnych, jak i międzynarodowych platformach działających w regionie Diyarbakır.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »