There is more power in unity than diversity

Pojedź z 4YOUth na projekt Włochy Zgłoszenia do 21 września 2019 r.

Szukamy 7 osób (w tym jednego lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie There is more power in unity than diversity, która odbędzie się w dniach 6-13 listopada 2019 r. w miejscowości Poggiardo we Włoszech.

Celem projektu jest przezwyciężenie stereotypów i uprzedzeń, które uniemożliwiają integrację południa i bycie uczestnikiem Europy ludzi i dialogu. Pomysły, projekty, dzielenie się, uczestnictwo i praca wspólnie z obywatelami innych narodowości sprawią, że lokalna społeczność zrobi kolejny krok w stronę integracji i szacunku względem innych.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży. Projekt jest skierowany do osób, które mają możliwość wylotu z Krakowa:

  • 5 listopada: Kraków 17:35 – Bari 19:35
  • 12 listopada: Bari 20:10 – Kraków 22:05

Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 21 września br. włącznie (sobota). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Smart Association

Smart Association zajmuje się m.in. organizacją wymian młodzieżowych, seminariów, warsztatów dla młodzieży oraz promocją wartości europejskich.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »