Unveil Culture

Pojedź z 4YOUth na projekt Mołdawia Zgłoszenia do 4 lutego 2019 r.

Szukamy 6 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Unveil Culture, która odbędzie się od 19 marca do 1 kwietnia 2019 r. w Kiszyniowie, stolicy Mołdawii.

W wymianie Unveil Culture weźmie udział 60 osób z 10 krajów: Białorusi, Grecji, Gruzji, Mołdawii, Polski, Rumunii, Serbii, Ukrainy, Włoch i Wielkiej Brytanii. Podczas projektu uczestnicy lepiej zrozumieją jak ważne jest zwiększanie świadomości na temat znaczenia dziedzictwa narodowego, promowanie zaangażowania w działania związane z kulturą i rozwój poprzez kulturę wśród młodych ludzi w całej Europie i poza nią.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 4 lutego br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

D.G.T. (Do Great Things) Association

Stowarzyszenie D.G.T. (Do Great Things) jest organizacją, która narodziła się z pasji kilku młodych ludzi chcących aktywnie działać na rzecz społeczności w której żyją. Współpracuje z młodzieżą i wolontariuszami ze wszystkich uniwersytetów z całej Rumunii, a swoje działania koncentruje na krajowej i międzynarodowej sieci kontaktów wśród młodzieży, studentów, trenerów i nauczycieli z różnych krajów, kultur i środowisk.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »