Yellow Brick Road – training course

Pojedź z 4YOUth na projekt Bośnia i Hercegowina Zgłoszenia do 5 marca 2018 r.

Mamy 2 miejsca na szkolenie „Yellow Brick Road”, które odbędzie się w dniach 11-20 kwietnia 2018 r. we Vlasenicy (Bośnia i Hercegowina).

W szkoleniu „Yellow Brick Road” weźmie udział 26 uczestników z Albanii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Francji, Grecji, Hiszpanii, Macedonii, Polski, Serbii i Włoch. Szkolenie ma na celu wyposażyć osoby pracujące z młodzieżą w kompetencje przydatne w promowaniu pokoju oraz międzykulturowego i międzyreligijnego dialogu przeciwko przemocy, dyskryminacji i językowi nienawiści. Szkolenie wzmocni pozycję pracowników młodzieżowych w angażowaniu się w złożony temat budowania i utrzymywania pokoju, transformacji konfliktu, anty-dyskryminacji oraz międzykulturowego dialogu i uczenia się, rozwijając w nich niezbędne umiejętności, wiedzę oraz postawy społeczne.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli pracujesz z młodzieżą i posiadasz doświadczenie w edukacji pozaformalnej, masz przynajmniej 18 lat, interesuje Cię tematyka tego projektu oraz znasz język angielski na komunikatywnym poziomie, czekamy na Twoje zgłoszenie do 5 marca br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji w materiałach do pobrania poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »