Yes For Inclusion

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 25 sierpnia 2021 r.

Szukamy 6 uczestniczek i uczestników (w tym 1 lidera/liderki), którzy wezmą udział w wymianie młodzieżowej Yes For Inclusion. Projekt odbędzie się w dniach 9-16 października 2021 r. w miejscowości Costinesti w Rumunii.

Projekt zakłada następujące cele:

  1. Uczestnicy zrozumieją, czym jest zjawisko dyskryminacji, stereotypy, uprzedzenia i ich negatywne skutki.
  2. W czasie projektu uczestnicy rozwiną swoje zdolności pracy z młodymi ludźmi z mniejszymi możliwościami poprzez pozaformalne metody edukacji i będą zwalczać dyskryminację.
  3. Po zakończeniu działań postawa uczestników względem dyskryminowanych będzie otwarta oraz empatyczna. Stereotypy oraz uprzedzenia znikną.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 25 sierpnia br. włącznie (środa). Wszyscy otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w załączonym infopacku.

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 wciąż nie wiadomo, jaka będzie sytuacja w czasie trwania projektu. Jesteśmy gotowe i gotowi, żeby wspierać uczestników oraz partnerów w jak najlepszy sposób – żeby projekt wydarzył się tak, jak zaplanowano. Naszym priorytetem jest jednak bezpieczeństwo uczestników, dlatego jeśli jednak nie będzie to możliwe, informacje na stronie zostaną zaktualizowane, a uczestnicy poinformowani o jakichkolwiek zmianach w programie.


Partner / organizator projektu

Centrul Pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale

Stowarzyszenie “Centrul pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale” zajmuje się rozwojem młodzieży, pomaganiem tym, którzy mają mniejsze szanse, integracją społeczną dyskryminowanych młodych ludzi i zachęcaniem ich do podejmowania inicjatyw.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »