Younger’s Journey to entrepreneurship

Pojedź z 4YOUth na projekt Grecja Zgłoszenia do 8 marca 2019 r.

Szukamy 5 osób, które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Younger’s Journey to entrepreneurship, która odbędzie się od 7 do 13 kwietnia 2019 r. na wyspie Poros w Grecji.

W wymianie Younger’s Journey to entrepreneurship weźmie udział 30 osób z 6 krajów: Grecji, Litwy, Macedonii, Polski, Słowacji i Turcji. Celem projektu jest rozwijanie pomysłów i umiejętności młodych ludzi związanych z przedsiębiorczością oraz rozwój zdolności, które zwiększą szanse uczestników na rynku pracy.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 8 marca br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

INTERSIC

INTERSIC to organizacja non-profit założona w 2015 roku. INTERSIC to typowe Centrum Innowacji Społecznych zlokalizowane w Atenach w Grecji, prowadzące szerokie spektrum aktywności i współpracy zarówno w Grecji, jak i w calej Europie.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »