You(th), express up!

Pojedź z 4YOUth na projekt Hiszpania Zgłoszenia do 29 kwietnia 2019 r.

Szukamy 6 osób (włączając 1 lidera/liderkę), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej You(th), express up!, która odbędzie się w dniach 20-29 sierpnia 2019 r. w miejscowości Herencia w Hiszpanii.

Projekt powstał w przekonaniu, że znaczenie wyrażania emocji w życiu jest niedoceniane. Wierzymy, że dostarczanie wiedzy i technik dla młodych ludzi może pomóc im ustabilizować swój stan emocjonalny, nauczyć się rozumieć uczucia swoje i innych, a tym samym poprawić jakość ich relacji społecznych.

Skupimy się na 3 sekcjach życia emocjonalnego: doświadczaniu emocji świadomie, rozumiejąc własne uczucia i wpływ emocji na życie; połączeniu ekspresji emocjonalnej z życiem społecznym, wzajemnej komunikacji emocjonalnej i poszanowaniu uczuć innych ludzi; twórczej ekspresji i sztuce.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 29 kwietnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

AKtive Kosmos

Aktive Kosmos jest organizacją non-profit z siedzibą w Herencia w Hiszpanii. Celem organizacji jest zaspokajanie potrzeb młodych ludzi i świadczenie im usług na rzecz rozwoju osobistego, społecznego i kulturowego, a także powiększenie grona aktywnych młodych ludzi, którzy podejmują działania w swoich społecznościach i uważają młodzież za podstawę naszej przyszłości oraz klucz rozwoju społecznego, aby tworzyć lepszy świat.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »