#YouthEmployeE+

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 3 września 2019 r.

Szukamy 7 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej #YouthEmployeE+, która odbędzie się w dniach 11-18 listopada 2019 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

Po projekcie:

  • wszyscy uczestnicy będą w stanie poprawnie użyć przynajmniej 3 platform służących do wyszukiwania ofert pracy i zrozumieją jak mogą dostosować swoje umiejętności do profilu, którego szuka pracodawca,
  • uczestnicy będą mieli poprawne Europass CV oraz list motywacyjny, dostosowany do różnych miejsc pracy,
  • uczestnicy zrozumieją kroki, które należy podjąć, by dostać się na rozmowę kwalifikacyjną i poprawią umiejętności komunikacyjne potrzebne podczas rozmowy,
  • co najmniej 80% uczestników zaaplikuje do przynajmniej 20 miejsc pracy, 70% zostanie zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną i przynajmniej 50% dostanie pracę, której pragnie.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 180 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 4 września br. włącznie (środa). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

ALT375

Stowarzyszenie ALT357 jest organizacją, której celem jest rozwój młodzieży, pomoc tym, którzy nie mają szans, integracja dyskryminowanej młodzieży ze społeczeństwem i zachęcanie do podejmowania inicjatyw młodzieżowych.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »