Zapraszamy na warsztaty międzykulturowe w Podkowie Leśnej

Żywa Biblioteka z uchodźcami i imigrantami luty 2014

W dniach 22 i 30 marca 2015 r. w Zespole Szkół w Podkowie Leśnej odbędą się warsztaty na temat komunikacji międzykulturowej. Do udziału zapraszamy młodzież w wieku 12-18 lat. Warsztaty są jednym z wydarzeń projektu pt. “Żywa Biblioteka z uchodźcami i imigrantami” finansowanego z Programu Młodzież w działaniu.

Podczas warsztatów poznacie sytuacje i problemy, z jakimi borykają się uchodźcy i imigranci mieszkający w podwarszawskich miejscowościach. Poprzez gry i zabawy dowiecie się także jak zapobiegać konfliktom, znajdować wspólne rozwiązania i dogadywać się ze sobą pomimo różnic.

Zajęcia poprowadzą: Aga Sitko z młodzieżowego Stowarzyszenia “Zmiana Tematu” i przedstawiciel Stowarzyszenia Interwencji Prawnej, organizacji która pomaga odnaleźć się cudzoziemcom w naszym kraju.

Aby wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach, pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej projektu. Elektroniczną wersję formularza prześlij na adres email: fundacja@4youth.pl, a wydrukowany i podpisany egzemplarz przynieś ze sobą na zajęcia.

Ponieważ warsztaty są przeznaczone dla młodzieży w wieku 12-18 lat, formularz musi być podpisany również przez rodzica lub opiekuna uczestnika.


Mlodziez_w_Dzialaniu

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystywania zawartych w nim informacji.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »